10 Haziran 2010 Perşembe

Pasta Butiği'nden veda mektubu


Pasta Butiği'ni açtığımız ilk günden beri bizimle nice mutlu günlerini paylaşan değerli pastaseverler, kız kardeşim Hale'nin bambaşka bir alanda iş girişimi yapması ve bu yeni işinde sık sık iş seyahatine gidecek olması nedeniyle maalesef Pasta Butiği'ni kapatıyoruz.


Bizim en büyük hayalimiz bu dükkanı açmak, pastalarımızı sizlere sunmaktı.Biz hayalimizi gerçekleştirdik.Çok da mutlu olduk bir buçuk yıl boyunca.


Küçük bir çocuğun hayalindeki doğumgünü pastasını gördüğü zaman gözleri nasıl ışıldar, nasıl sevinç çığlıkları atar, o nasıl bir mutluluktur bilir misiniz? Ya da sürpriz bir doğumgünü partisinde ortaya çıkıveren bir pasta nasıl sevindirir, nasıl şaşırtır insanı?


İnanın bu işin en güzel kısmı kazandığımız para falan değil..O mutluluk dolu bakışlar herşeyin çok çok üstünde.Yaptığınız işin bu denli mutluluk veren bir iş olması, yüzlerdeki gülümseme, bu herşeye değer.


Dükkanı kapatıyoruz, ama sizi bırakmıyoruz.Sizin gibi özel insanları mutlu günlerinde yalnız bırakacağımızı düşünmediniz herhalde:)


Bize cep telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.Pasta istediğiniz her an, eğer o tarihlerde Hale Denizli'deyse tabii, yanınızda olmaya devam edeceğiz :)Ama artık sadece akşamları pasta yapabileceğimiz için üç gün önceden siparişlerinizi iletirseniz seviniriz.


Mutlu günlerinizde buluşmak dileğiyle...


Lale & Hale


Hiç yorum yok: